Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

 

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

Hastanemiz Acil Servisi, 365 gün 24 saat hizmet veren birim olup, başvuran hastaların sorunlarının çözülmesinin yanı sıra, ihtiyaç halinde ilgili branşlara yönlendirilmelerini de sağlanmaktadır. Acil Servisimiz, diğer bütün branş hekimlerimiz ile koordineli çalışır.

09:00 – 17:00 saatleri arasında, aile hekimliği uzmanları ve acil tıp uzmanları hizmet vermektedir. Sunulan hizmetin multidisipliner yapısı gereği, ekibin değerlendirdiği hastalarımız için, gerekli durumlarda tedavi sürecinde görev alabilecek diğer branş doktorları da davet edilmektedir. Saat 17:00’ den sonra ise, sürekli Acil Serviste bulunan doktorun yanı sıra, anestezi ve yoğun bakım uzmanı,  kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca, diğer branş doktorlarına ihtiyaç duyulması halinde, ilgili doktorlar hızlı bir biçimde hastaneye ulaşarak gerekli tedavi sürecini yönetmektedirler.

Böylece, gündüz saatlerinde diğer tüm branşlar tarafından desteklenen Acil Servis, gece saatlerinde de nöbetçi doktorlarımız ile hizmet vermektedir.

Acil Servis, her yaş grubundan hastaya hizmet vermektedir. Hastanemizde acil serviste yer alan 1 acil hasta müdahale odası , 1 küçük cerrahi müdahale ve alçı odası, 1 enjeksiyon odası, monitörle hasta takip imkanı ile kapsamlı hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir.

Ambulans hizmetlerimiz 24 saat hizmet vermektedir. Hem hastaneye hasta nakli, hem de gerek olay yerinde, gerekse nakil sırasında acil müdahale ile acil sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Gece Hizmetleri

Ameliyathanelerimizde, gündüz olduğu gibi, gece saatlerinde de ameliyatlar yapılabilmektedir. Hasta yatış ve taburcu, poliklinik ve vezne işlemleri gündüz olduğu gibi gece de işlerliğine devam eder. Aynı şekilde tüm gece açık olan Hastane mutfağımız, housekeeping ve teknik servis tarafından verilen hizmetlerimiz de gece boyunca sürekli olarak devam etmektedir.

Hastalarımızın sağlığı kadar, güvenlikleri de bizim için son derece önemli olduğundan, Hastanemizde 24 saat boyunca profesyonel güvenlik ekipleri görev yapmakta ve kesintisiz olarak kamera kaydı alınmaktadır.

Saat 22.00 itibarı ile, ziyaret saatimiz sona erer.

Bu Branştaki Doktorlarımız

Dr.
Mehmet Polat

Acil Polikliniği

Dr.
İlhan Tok

Acil Polikliniği

Dr.
Ömer İzzet

Acil Polikliniği

Dr.
Servet Çiçekbilek

Acil Polikliniği